Menu Zamknij

Komplet czapka, komin i rękawiczki

Komplet akcesoriów, składający się z czapki, kominu oraz rękawiczek, został starannie wykonany z wyjątkowej włóczki o kompozycji 50% bawełny i 50% akrylu, dostępny w eleganckiej kolorystyce obejmującej odcienie bieli, mięty oraz zieleni butelkowej.

Czapka i komin ozdobione są misternym ściegiem, dodającym im niepowtarzalnego uroku. Włóczka, z której zostały wykonane, charakteryzuje się niezwykłą miękkością i delikatnością, zapewniając komfort noszenia bez ryzyka podrażnień skóry. Dzięki temu zestawowi, zima nabiera przyjemnego wymiaru, a chłodne dni stają się bardziej przyjemne.

Parametry poszczególnych elementów kompletu to:

Czapka: Obwód 54-57 cm, głębokość około 21 cm.

Komin: Szerokość 25 cm, długość 35 cm.

Rękawiczki pięciopalczaste: Rozmiar S/M.

Niezwykła wszechstronność tych akcesoriów sprawia, że doskonale sprawdzą się podczas jesiennych spacerów czy przejażdżek rowerowych, stanowiąc także wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby.

Każdy egzemplarz dostępny w butiku Dosiak jest wyjątkowy i wykonany ręcznie, co gwarantuje indywidualny charakter oraz wysoką jakość produktu. Jestem również otwarta na realizację indywidualnych projektów, co pozwoli stworzyć coś zupełnie nowego i wyjątkowego dla Państwa.

Jeżeli interesuje Cię ten bądź inny produkt napisz do mnie na FacebookuInstagramie