Menu Zamknij

Letnia lniana bluzeczka

Letnia bluzeczka w odcieniu mlecznej bieli / ecru wykonana została przy użyciu szydełka z włóczki lnianej z dodatkiem bawełny. Jest to produkt o wyrafinowanym kroju, który charakteryzuje się modnie opuszczonymi pachami, co sprawia, że rękawy układają się delikatnie w formie skrzydeł anioła.

Bluzeczka, łatwa w zakładaniu przez głowę, stanowi uniwersalny element garderoby, doskonale komponujący się zarówno z spodniami, spódnicami, jak i sukienkami. Dzięki swemu lekkiemu i przewiewnemu charakterowi, doskonale sprawdzi się w letnie poranki, dodając im przyjemności i świeżości.

Parametry wymiarowe bluzeczki obejmują szerokość pod pachami wynoszącą około 50 cm, długość 62 cm, przy czym boki są nieznacznie dłuższe, oraz długość rękawa dochodzącą do około 30 cm, sięgającą łokcia.

Każdy egzemplarz dostępny w butiku Dosiak jest unikalny i wykonany ręcznie, co gwarantuje jego wyjątkowość. Jestem otwarta na realizację indywidualnych projektów, co umożliwia stworzenie czegoś zupełnie nowego i niepowtarzalnego. Serdecznie dziękuje za odwiedzenie mojego butiku i serdecznie zapraszam ponownie!

Jeżeli interesuje Cię ten bądź inny produkt napisz do mnie na FacebookuInstagramie